XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej

wielkość czcionki

Uprzejmie informujemy, że w dniach 28 i 29 stycznia 2017 roku w hali sportowej w Kościelcu, odbędzie się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. Turniej jak co roku rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych tzn. w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów.

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu GMINY podczas godzin pracy w biurze Panów Karola Wieczorka oraz Waldemara Sobczaka pokój nr 20 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia  23 stycznia 2017 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 1998 w górę tzw. junior starszy oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 24 stycznia 2017 roku (wtorek) o godz. 1200 w siedzibie urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

Rozstawienie JUNIORZY

Rozstawienie SENIORZY

Oświadczenie rodzica

Regulamin Turnieju

24 Maja 2017
Cieszysława, Estera, Jan, Joanna,
Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2017. All Rights Reserved.