XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej

wielkość czcionki

Uprzejmie informujemy, że w dniach 28 i 29 stycznia 2017 roku w hali sportowej w Kościelcu, odbędzie się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec. Turniej jak co roku rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych tzn. w kategorii juniorów oraz w kategorii seniorów.

 

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach można dokonywać w siedzibie urzędu GMINY podczas godzin pracy w biurze Panów Karola Wieczorka oraz Waldemara Sobczaka pokój nr 20 lub telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do dnia  23 stycznia 2017 roku (poniedziałek).

Każde sołectwo może wystawić maksymalnie dwie drużyny – jedną w kategorii juniorów w przedziale wiekowym od rocznika 1998 w górę tzw. junior starszy oraz jedną w kategorii seniorów. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników wraz z danymi osobowymi oraz datą urodzenia należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie oraz omówienie spraw regulaminowych odbędzie się dnia 24 stycznia 2017 roku (wtorek) o godz. 1200 w siedzibie urzędu GMINY w sali konferencyjnej nr 3.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

 

Rozstawienie JUNIORZY

Rozstawienie SENIORZY

Oświadczenie rodzica

Regulamin Turnieju

Godzina

Gminny Portal Mapowy

Kalendarz

Dziś jest:


 Niedziela
25 Czerwca 2017
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Copyright © 2017. All Rights Reserved.